1
Ustaw przypomnienie

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki i chłopca?

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki i chłopca?

Pierwsza komunia Święta

Komunia to dla większości dzieci oraz ich rodzin bardzo podniosła chwila. Wydarzeniu temu, często towarzyszą duże emocje, które chcą oni przeżywać w gronie bliskich im osób. Udając się na tego typu uroczystość, musimy pamiętać o przygotowaniu odpowiedniego prezentu dla dziecka, które po raz pierwszy w pełni uczestniczy we mszy świętej. Możliwości jest teraz naprawdę dużo. Co zatem wybrać?

Biblia z dedykacją od Jana Pawła II

jaki prezent na komunie biblia

Pierwsza Komunia Święta jest wydarzeniem ściśle duchowym, dlatego idealnym prezentem w tym przypadku jest chociażby Pismo Święte. Każda osoba wierząca powinna przecież posiadać jego kopię. Jeśli zatem jesteśmy rodzicami chrzestnym dziecka, babcią, dziadkiem, czy inną bliską osobą, której zależy na jego rozwoju religijnym, taki prezent może być najlepszym rozwiązaniem. Tym bardziej, że obecnie możemy znaleźć piękne wydania Pisma Świętego, będących jednocześnie pamiątką I Komunii Świętej.

Srebrny krzyżyk od W.KRUK

jaki prezent na komunie srebrny krzyzyk

Równie dobrym prezentem, o wydźwięku typowo religijnym, jest także na przykład krzyżyk na łańcuszku. Zawieszony na szyi dziecka, będzie mu zawsze przypominał o chwili, gdy po raz pierwszy przystąpiło do komunii świętej. Pamiętajmy jednak, iż taki prezent będzie towarzyszył dziecku przez długie lata, a może nawet całe życie. Dlatego wybierajmy produkty renomowanych firm, takich jak chociażby W. Kruk, które cieszą się pełnym zaufaniem klientów.

Elektryczna deskorolka

jaki prezent na komunie elektryczna deskorolka

Kilkanaście lat temu, prezent w postaci roweru był prawdziwym spełnieniem marzeń. Technologia jednak ciągle pędzi do przodu, dlatego dzisiaj to elektryczna deskorolka może być lepszym pomysłem na podarunek z okazji I Komunii Świętej. Choć opanowanie płynnej jazdy na niej może nie być na początku proste, frajda jaką ten niewielki gadżet daje dzieciakom jest ogromna. Zwłaszcza, że producenci takiego sprzętu, dbają również o jego nowoczesny, młodzieżowy wygląd. Modele oferowane nam chociażby przez polską firmę Manta są tego najlepszym przykładem. Bez problemu znajdziemy zatem elektryczną deskorolkę dobrej jakości, o modnym designie i w atrakcyjnej cenie.

Jeśli jeszcze nie masz prezentu na komunię to zaglądnij tutaj:

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki

Jaki prezent na komunię dla chłopca

[mailerlite_form form_id=1]

Najpopularniejsze produkty

Nie zapomnij o kupieniu prezentu! Ustaw przypomnienie
Zamknij

Ustaw przypomnienie

Wypełnij poniższy formularz, a 7 dni przed wybraną datą wyślemy Ci przypomnienie wraz z listą proponowanych prezentów.