1
Ustaw przypomnienie

O mnie

radosc-dawania-pomysly-na-prezenty-strona-o-mnieCześć!

Jetem Anka i pomogę Ci szybko znaleźć prezent, który wywoła u obdarowywanego uśmiech, podskoki, zachwyt lub okrzyki radości.

Przypomnę Ci o zbliżającym się wydarzeniu w Twoim życiu, które nie może się obejść bez prezentu. Kliknij przycisk USTAW PRZYPOMNIENIE i wprowadzić daty, o których nie chciałbyś zapomnieć – a ja powiadomię Cię mailowo 7 dni wcześniej o zbliżającej się uroczystości i zaproponuję pomysł na prezent.

Radość Dawania powstała z potrzeby zmiany biegu mojego życia. Inicjatorem tej zmiany były pośrednio moje córki. Pewnego wieczoru, kiedy kładłam je spać, rozmawiałyśmy o ich marzeniach. Marudziły przy tym, że ich życzenia wypowiedziane podczas zdmuchiwania świeczek na torcie i oglądania spadających gwiazd jeszcze się nie spełniły. Wtedy zadały TO PYTANIE, które uwierało mnie w brzuchu jak ziarenko piasku delikatną tkankę przez następne miesiące – „mamo a ty o czym marzysz?” – z przerażeniem odkryłam pustkę w głowie. W codziennej pogoni praca – dom – praca – dom, zrezygnowałam ze swoich marzeń – byłam zła, że tak się zapomniałam.

W końcu postanowiłam, że wychodzę na brzeg rwącej rzeki, która mnie kiedyś porwała i rozglądam się za ścieżką, którą chcę podążać. Odkurzyłam więc stare fantazje z czasów dziecięcych o własnym sklepie papierniczym i z prezentami, co w połączeniu z fascynacją światem Internetu skutkowało powstaniem Radości Dawania.

Radość Dawania jest dla mnie próbą pokazania moim córkom, że można żyć pełnią życia oraz bycia takim rodzicem jakim bym chciała, aby one się stały jak dorosną – nie narzekającym na rzeczywistość i podążającym za swoimi pragnieniami.

Cieszę się, że tu jesteś! Rozgość się. Mam nadzieję, że spędzisz z tu miło czas i szybko znajdziesz idealny prezent. Nie bój się, nie zaleję Cię lawiną propozycji – znajdziesz tu jedynie starannie wyselekcjonowane, pozostające w dobrym guście pomysły na prezenty.

Część linków zawartych na tej stronie to tak zwane linki afiliacyjne, to znaczy że jeśli dokonasz zakupu prezentu z mojego polecania ja dostaną z tego tytułu prowizję. Dla Ciebie finansowo będzie to bez różnicy – po prostu sklep podzieli się ze mną swoją marżą. Oczywiście nie musisz korzystać z moich linków możesz przejść bezpośrednio na stroną sklepu i tam zrobić zakupy. Jednak jeśli to zrobisz ta strona będzie się mogła dalej rozwijać.

Jeśli masz jakieś pytania co do prezentów zamieszczonych na tej stronie to śmiało napisz do mnie – kontakt@radoscdawania.pl

[mailerlite_form form_id=1]

Najpopularniejsze produkty

Nie zapomnij o kupieniu prezentu! Ustaw przypomnienie
Zamknij

Ustaw przypomnienie

Wypełnij poniższy formularz, a 7 dni przed wybraną datą wyślemy Ci przypomnienie wraz z listą proponowanych prezentów.