1
Ustaw przypomnienie

Oryginalny i praktyczny prezent na parapetówkę dla małżeństwa /dla pary

Oryginalny i praktyczny prezent na parapetówkę dla małżeństwa /dla pary

Parapetówka to impreza specyficzna. W teorii nie powinniśmy przychodzić na nią z prezentami. Nie są to urodziny gospodarza lub gospodyni ani inna okazja, z którą domyślnie kojarzy się wręczanie prezentów. Jednak każdy z nas gdzieś tam instynktownie rozumie, że przyjście na parapetówkę, bez choćby symbolicznego podarunku jest co najmniej niestosowne.

Pojawia się jednak dylemat, jaki ma być właściwie ten prezent. Czy osobisty, wybierany pod kątem gustu i hobby gospodarza, czy też nawiązujący do jakieś narracji, podobnie jak w przypadku dnia kobiet lub walentynek. Otóż nic bardziej mylnego. Podarunek przyniesiony na parapetówkę powinien być bezpośrednio związany z pojęciem mieszkania. I choć te warunek, wydaję się ograniczać nam w znaczącym stopniu możliwości zakupu, to paradoksalnie ułatwia całą operację.

Praktyczny prezent na parapetówkę dla małżeństwa

Zawsze trafionym prezentem będą kubki oraz filiżanki. Możemy w ciemno bowiem założyć, że przy zakupie nowego mieszkania, osoby w nim mieszkające dopiero kompletują niezbędne wyposażenie, a spersonalizowany kubek czy wyjątkowo filiżanka nie należą do przedmiotów, które kupuje się w pierwszej kolejności. Oczywiście i kubek i filiżanka musi mieć to coś. Nie wystarczy nam po prostu pójść do Ikei, ale musimy wybrać taki produkt, który będzie na tyle charakterystyczny, że obdarowana osoba już zawsze będzie go kojarzyć z naszą osobą. W przypadku filiżanki może to być jakaś regionalna produkcja z bogatym zdobieniem i ładnym wykończeniem. Jeśli chodzi o kubek, najlepszym wyróżnikiem jest ciekawy motyw graficzny nadrukowany na przedmiocie.

Oryginalny prezent na parapetówkę dla pary

Jeśli szukamy czegoś równie niedrogiego, a nawiązującego do symboliki meblowania mieszkania, to możemy kupić młynek do pieprzu i soli lub na przykład słój z kranikiem. Produkty te mają tę zaletę, że łączą w sobie estetykę wykonania oraz poprawiają ogólny wygląd kuchni, a jednocześnie są niezwykle funkcjonalne. Jest też mała szansa na to, że gospodarze będą już mieli podobne urządzenia, gdyż podobnie jak w przypadku spersonalizowanych kubków, nie jest to produkt pierwszego wyboru w trakcie meblowania mieszkania.

 

 

Doskonałym wyborem będzie też elegancki i funkcjonalny chlebak. Dzięki niemu obdarowany nie będzie zmuszony do trzymania pieczywa w mało estetycznej reklamówce, a sam chlebak udekoruje kuchnie i przypomni obdarowanemu o nas, za każdym razem, kiedy ten będzie sięgał po pieczywo na poranne śniadanie. W topie też zawsze są poduszki, koce czy pościel. W tym przypadku nie musimy się dodatkowo martwić, czy przypadkiem obdarowany nie posiada już danego produktu.

Każdy koc czy pościel w domu się przyda, gdyż są to produkty, które stosunkowo szybko się brudzą, zazwyczaj nie posiadamy więcej niż dwóch może trzech kompletów pościeli, a jeśli nasi gospodarze mają dzieci, to potrzeby w tym zakresie zazwyczaj są nie do wyczerpania. Ostatecznie, jeśli dysponujemy większą sumą pieniędzy, to doskonałym pomysłem jest dobrej jakości blender wysokoobrotowy. Na tle innych podarunków ten wydaję się drogi, ale z pewnością zostanie przez gospodarzy przyjęty z wielkim entuzjazmem i zadowoleniem.

 

Najpopularniejsze produkty

Nie zapomnij o kupieniu prezentu! Ustaw przypomnienie
Zamknij

Ustaw przypomnienie

Wypełnij poniższy formularz, a 7 dni przed wybraną datą wyślemy Ci przypomnienie wraz z listą proponowanych prezentów.