1
Ustaw przypomnienie

Pomysł na prezent na 10, 20, 40 lub 50 rocznicę ślubu

Pomysł na prezent na 10, 20, 40 lub 50 rocznicę ślubu

Ślub jest zawsze ważnym wydarzeniem w życiu człowieka – staje się jednak tym ważniejszy, jeśli parze udaje się wspólnie przetrwać przez wiele długich lat. Niestety, coraz więcej w tej chwili rozwodów, więc fakt, iż jakieś małżeństwo przetrwało 50 lat jest naprawdę chwalebny, godny uznania oraz świętowania! Zazwyczaj rzeczywiście para małżonków – wraz z całą swój rodziną – świętuje wyjątkowo tą wspaniałą okazję. To tak zwane „złote gody”, więc i prezent powinien być szczególny. Co najlepiej kupić?

1. Tradycyjna pościel z okienkiem – pomysł na prezent na 50 rocznicę ślubu

 

Jeśli od ślubu minęło już 50 lat, małżonkowie mają na pewno około 70-80 lat. W związku z tym pościel w tradycyjnym stylu, z ludowym wzorem, będzie znakomitym pomysłem na prezent dla nich! Pościel z okienkiem wiele osób pamięta właśnie z domów babć – warto by i one wróciły pamięcią do tamtych chwil. Z kolei wzór łowicki jest w tej chwili dosyć popularny. Biel pasuje zaś do najmodniejszych wnętrz – tych w stylu skandynawskim. Nawet więc jeśli małżonkowie wykonali w domu remont, nadal jest to idealny prezent – wywołujący kojące wspomnienia oraz bardzo na czasie!

2. Zestaw do grzanego wina z podgrzewaczem – pomysł na prezent na 10 rocznicę ślubu

 

W jesienne czy zimowe dni można zasiadać przy podobnym zestawie, żeby rozgrzać się pysznym trunkiem. Podobny zestaw będzie świetnie służył zarówno samej parze, jak i wówczas, gdy świętujących będą odwiedzali goście.

Pięknie się prezentuje – niezwykle tradycyjnie, dodając wnętrzom swojskiego klimatu. To polski wyrób, który oczywiście może służyć do podgrzewania nie tylko wina, ale także na przykład pysznej, rozgrzewającej herbaty!

3. Koc Bloomingville – pomysł na prezent na 40 rocznicę ślubu

 

Starsze osoby najczęściej bardzo marzną i potrzebują czegoś, dzięki czemu będą mogły się rozgrzać. Miękki koc, który będzie pięknie się prezentował we wnętrzu i który jednocześnie otuli świętującą parę w chłodniejsze dni i wieczory, to zdecydowanie znakomity pomysł na prezent na 50 rocznicę ślubu!

4. Mossarium – jako pomysł prezent na 20 rocznicę ślubu

 

..to kawałek lasu, zamknięty w szkle, który będzie ciekawym, nietuzinkowym pomysłem na prezent na 50 rocznicę ślubu! Wiele osób chciałoby w tym wieku sporo spacerować, albo nadal pracować na działce, co często jest dobrym hobby na emeryturze. Niestety, w wielu przypadkach zdrowie nie pozwala na takie wyjścia, a zatem ów kawałek lasu będzie idealnym pomysłem dla miłośników natury! Będą mogli podziwiać rośliny i pielęgnować je – to wyjątkowy ekosystem, który zawsze jest tworzony ręcznie, więc nie ma dwóch jednakowych. Dostępne są różne rodzaje takich tworów – można też wybrać wersję „dżungla”, albo „na korzeniu”.

Najpopularniejsze produkty

Nie zapomnij o kupieniu prezentu! Ustaw przypomnienie
Zamknij

Ustaw przypomnienie

Wypełnij poniższy formularz, a 7 dni przed wybraną datą wyślemy Ci przypomnienie wraz z listą proponowanych prezentów.