1
Ustaw przypomnienie

Pomysł na prezent na Walentynki dla niego i dla niej

Pomysł na prezent na Walentynki dla niego i dla niej

Walentynki to radosne święto i cudowna okazja do okazania swoich uczuć bliskim osobom. Chociaż święto teoretycznie dedykowane jest zakochanym, to nie warto ograniczać się tego dnia tylko do swojego partnera, czy partnerki. Bo o ile prezent czy drobiazg jak kartka walentynkowa, czy bukiet kwiatów dla ukochanej są oczywiste, tak dużo trudniej wybrać coś dla przyjaciół, rodziców lub dzieci. Zachęcamy jednak, żeby w Walentynki pokazać wszystkim osobom, które kochamy, że są dla nas ważne. A poza tym, jest na świecie jeszcze jedna osoba, która zasługuje na okazanie jej miłości i czułości – TY. Tak, po prostu w Walentynki pomyśl też o wyjątkowym drobiazgu dla siebie, w końcu jesteś najbliższą dla siebie osobą.

Prezent na Walentynki dla niego i dla niej

Wiecie, jaki jest prezent idealny? Taki, który przynosi ze sobą kolejne prezenty. Nie masz pomysłu, co to może być? Wyobraź sobie wycieczki z ukochaną osobą i obiad na łonie natury. Kosz piknikowy to nie tylko piękny prezent, ale też zaproszenie do wspólnego spędzania czasu w przyszłości dlatego też doskonale sprawdzi się jako prezent dla drugiej połówki, ale też pary przyjaciół lub rodziców.

Pomysł na prezent na Walentynki dla niego czy dla niej

Rozpieścić możesz bliską osobę lub siebie. Punktem wyjścia niech będzie prezent – dobrej jakości świeca sojowa, o zapachu, który lubi obdarowana osoba lub ty. Jednak sama świeca to nie wszystko, niech będzie zaproszeniem do relaksującego rytuału. Nie musisz mieć specjalnych umiejętności – wystarczy przygotować kąpiel z dodatkiem relaksacyjnych olejków, w oświetlonej tylko światłem zapachowych świec łazience w towarzystwie spokojnej, relaksującej muzyki lub nagrań dźwięków natury (np. szumu morza).

pomysl-na-prezent-na-walentynki-dla-niej-swieca-sojowa

Jeśli osoba obdarowana to twoja druga połówka możesz w ten rytuał włączyć zmysłowy masaż z użyciem olejków o zapachu podobnym do świecy. Polecamy świece sojowe (niektóre zapachy świec oszałamiają, na przykład Orient Expres czy Wakacje na Bali świec Hagi), które w odróżnieniu od świec parafinowych, są droższe, ale nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji podczas spalania (parafina jest pochodną ropy naftowej, dodatkowo klasyczne, najtańsze świece są pełne sztucznych barwników czy substancji zapachowych).

Produkty spalania świec parafinowych zawierają między innymi rakotwórczy benzen i toksyczny toluen. Świecę Hagi nie kopcą i nie są toksyczne, nawet jeśli twoja druga połówka ma alergie, tę świecę możesz zapalić przy niej swobodnie.

Warto dodać, że świeca jest ręcznie robiona, w Polsce oraz jest wegańska. Do kompletu można dodać ekologiczne i wegańskie mydełko z rodzinnej manufaktury Ministerstwo Dobrego Mydła, do wyboru masz zarówno zapachu owocowe i ziołowe, jak i takie „pyszności” jak czeko-mięta (tylko bez ryzyka utycia) czy słodka marchewka.

 

Więcej pomysłów na prezent na walentynki dla niego i dla niej

 

[mailerlite_form form_id=1]

Najpopularniejsze produkty

Nie zapomnij o kupieniu prezentu! Ustaw przypomnienie
Obserwuj na Instagramie
Zamknij

Ustaw przypomnienie

Wypełnij poniższy formularz, a 7 dni przed wybraną datą wyślemy Ci przypomnienie wraz z listą proponowanych prezentów.