1
Ustaw przypomnienie

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka!

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka!

Pamiętasz, jak w dzieciństwie z wypiekami na twarzy oczekiwałeś Dnia Dziecka? W szkole nie było tego dnia klasówek i odpytywania, a w domu czekały prezenty od rodziców i dziadków. To wyjątkowy dzień, w którym dzieci są w centrum uwagi dorosłych również i dzisiaj. Podpowiem Ci, co kupić na Dzień Dziecka, by na twarzach Twoich dzieci zagościł uśmiech szczęścia i radości!

Upominek na dzień dziecka

To najprostszy sposób, by obdarować dziecko rzeczywiście trafionym prezentem. Kochający rodzic już na kilka miesięcy przed Dniem Dziecka uważnie wsłuchuje się w to, co jego pociecha mówi, by między wierszami rozpoznać jego najskrytsze pragnienia. Czasami warto jednak zapytać wprost dziecko, o czym marzy. Być może jest to modna deskorolka elektryczna? Ten nowoczesny gadżet ma większość dzieci w Zachodniej Europie i marzy o nim większość polskich dzieci. Jeśli jego zakup przekracza Twoje możliwości, czytaj dalej mój poradnik!

Wybierz prezent na Dzień Dziecka z myślą o wakacjach!

Pamiętajmy, że Dzień Dziecka wypada tuż przed wakacjami, więc wszelkie prezenty związane z aktywnością na świeżym powietrzu sprawdzą się idealnie np.:


Warto zachęcać dzieci do sportu, a wakacje są ku temu najlepszą okazją. Powyższe pomysły na prezent na Dzień Dziecka są świetne dla starszych dzieci. Co zatem kupić kilkulatkowi? Ot, choćby Twist Car, który będzie pierwszym w życiu małego człowieka jego własnym pojazdem! Świetnie sprawdzi się wokół domu, a także na deptaku nad morzem czy w parku. Maluchy z pewnością ucieszą również zabawki do piasku – nawet jeśli nie wybieracie się nad morze lub jezioro, to przecież latem odwiedzanie piaskownicy będzie najważniejszym punktem każdego dnia!

Niezawodne niespodzianki na Dzień Dziecka – sprawdzają się zawsze!

Czasami zamiast gorączkowo przeszukiwać Internet za najmodniejszymi i najbardziej oryginalnymi zabawkami i gadżetami dla dzieci, lepiej postawić na sprawdzone prezenty. Takie ponadczasowe i uniwersalne, które od dziesięcioleci potrafią fenomenalnie sprawić radość i zachęcić dzieci do zabawy. Do takich prezentów niewątpliwie należą klocki – uwielbiają je chłopcy i dziewczynki. Klocki pobudzają wyobraźnię i rozwijają szereg umiejętności, nie tylko manualnych. Dla najmłodszych idealnym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka będą klasyczne klocki Duplo lub ekologiczne klocki drewniane, dla starszych dzieci klocki Lego. Jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego – wybierz prawdziwy hit wśród dzieciaków, czyli plastelinę ultra o magicznych właściwościach np. zmieniającą kolor lub świecącą w ciemności.

Do niezawodnych prezentów dla dzieci zaliczyć trzeba także książki –> https://radoscdawania.pl/produkt/opowiesci-dobranoc-dla-mlodych-buntowniczek/

– tych nigdy nie powinno zabraknąć na regale Twojej pociechy. Dla maluchów polecam z czystym sercem serię książeczek o przygodach Pucia, które uczą dzieci pierwszych słów, a z czasem także budowania prostych zdań. Książeczki stymulują rozwój malucha poprzez zabawę już od pierwszego roku życia!

Pomóż dziecku rozwijać talenty!

Dzień Dziecka to również okazja do tego, by obdarować swoją pociechę prezentem pomagającym mu rozwijać talenty i pasje. Być może Twoja mała córeczka interesuje się strojami i modą – podaruj jej szkicownik młodej projektantki lub zestaw do robótek z filcu. —> https://radoscdawania.pl/produkt/filcowe-robotki-nauki-szycia/

Jeśli synek z zapałem rysuje futurystyczne maszyny i roboty, być może spodobają mu się zeszyty Tilox (https://radoscdawania.pl/produkt/zeszyt-kreatywny-tilox/), dzięki którym nie tylko będzie mógł pokolorować mnóstwo tego rodzaju postaci, ale dodatkowo złożyć papierowe modele kosmicznych samolotów. Ciekawy pomysł a prezent na Dzień Dziecka to również mikroskop elektroniczny – dzięki połączeniu USB dziecko może oglądać powiększone przedmioty na ekranie komputera lub laptopa. To mądre urządzenie pomoże Twojemu dziecku odkrywać świat, a być może wzbudzi w nim ukryte talenty z dziedziny biologii lub fizyki?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki wybrać prezent na Dzień Dziecka dla swojej pociechy, dam Ci najlepsze rozwiązanie – kieruj się sercem, bo ono najlepiej podpowie Ci, co sprawi radość Twojemu dziecku. Oprócz wspaniałego prezentu w Dniu Dziecka podaruj mu siebie, czyli swój czas poprzez wspólną zabawę – wtedy na pewno poczujesz Radość Dawania i sprawisz, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy!

[mailerlite_form form_id=1]

Najpopularniejsze produkty

Nie zapomnij o kupieniu prezentu! Ustaw przypomnienie
Obserwuj na Instagramie
Zamknij

Ustaw przypomnienie

Wypełnij poniższy formularz, a 7 dni przed wybraną datą wyślemy Ci przypomnienie wraz z listą proponowanych prezentów.