1
Ustaw przypomnienie

Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Prezent dla nauczyciela na koniec roku może wywołać mętlik w głowie… co wypada, co by się przydało, co będzie odpowiednie?

Podczas wyboru zwracamy uwagę, czy prezent przeznaczony jest dla wychowawcy, nauczyciela poszczególnego przedmiotu, na koniec 3 klasy lub szkoły, dla nauczyciela bądź nauczycielki.

Poniżej znajdziesz kilka propozycji prezentów dla nauczyciela na koniec roku zarówno uniwersalnych, jak i sprecyzowanych.

Uniwersalny prezent dla nauczyciela na koniec roku

  1. Zestaw ołówków Faber-Castell nie byle jakich, ale perfekcyjnych ze skuwką, która ukrawa w sobie temperówkę i przedłuża życie ołówka gdy ten jest już zestrugany, a elastyczny klips umiejscowi ołówek gdziekolwiek sobie zamarzysz.
  2. Zestaw upominkowy również od Faber-Castell – notes i długopis – może przyczyni się do powstania konspektów lekcji, które zachwycą uczniów.
  3. Pióro kulkowe, które jest kwintesencją czerpania przyjemności z pisania jednocześnie zachwycając elegancją i profesjonalną funkcjonalnością, oczywiście od od Faber-Castel 🙂
  4. Zegarek Calvin Klein

Personalizowany prezent dla nauczyciela

prezent dla nauczyciela na koniec roku
  1. Zakładka dla nauczyciela z napisem: „Trzeba wielkiego serca, by kształcić młode umysły”.
  2. Kubek dla nauczyciela z personalizowaną dedykacją. Z przodu uzupełniamy imieniem nauczycielki napis: „Pani ……… najlepsza nauczycielka na świecie”, a na boku od jakiej klasy jest to prezent: „od ….”

Prezent dla nauczyciela języka angielskiego

prezent-dla-nauczyciela-angielskiego

Zestaw 5 pieczątek dla nauczyciela języka angielskiego. Zabawne stempelki z ocenami – idealne w nauczaniu początkowym, uprzyjemnią nauczycielowi proces oceniania, a dzieci zmotywują do sięgania po słoneczko.

Prezent dla nauczycielki geografii lub biologii

prezent-dla-nauczycielki-biologii-geografii
  1. Jedwabna chusta w dużym rozmiarze (140 cm x 140 cm) – idealna na zaczynające się właśnie wakacje, może zainspiruje nauczycielkę geografii od wyprawy na safari.
  2. Jedwabna chusta w średnim rozmiarze (90 x 90 cm) – w sam raz dla nauczycielki biologii na spacer na łonie natury.

Prezent dla nauczycielki na koniec roku

Wielozadaniowa kopertówka – dziś elegancko na ramieniu na złotym łańcuszku, jutro na sportowo zapięta paskiem w pasie. Wykonana ręcznie, z naturalnej skóry, w małej rodzinnej manufakturze MIUMMASH.

A może stylowa temperówka na biurko – nakarm bobra 🙂

gadzet-na-biurko-temperowka-kastor-prezent-dla-architekta-2

Najpopularniejsze produkty

Nie zapomnij o kupieniu prezentu! Ustaw przypomnienie
Zamknij

Ustaw przypomnienie

Wypełnij poniższy formularz, a 7 dni przed wybraną datą wyślemy Ci przypomnienie wraz z listą proponowanych prezentów.